Kasdieniai patarimai dukrai #88

Kažkada labai seniai mes abi buvom liudininkės vienos ašaringos istorijos. Tu buvai maža, tai gerai nepameni, be to mūsų laukė ilga ilga kelionė automobiliu ir labai gražus bei slaptas kelionės tikslas;  tave labai supo užsupo, lingavo-pykino ir ne tos ašaros bei su pasriūbavimais pasakojama istorija buvo svarbi tavo jauname amžiuje.

Istorija tokia, kokių atsitinka pasaulyje kasdien. Moteris ir vyras gyveno kartu beveik dešimtmetį. Jauni ir gražūs, kupini  planų apie  bendrą ateitį ir namo statybas. Bent jau taip atrodė.  Bobutės per tiek metų turbūt ne kartą spaudė klausimais apie vestuves, ir atėjo diena, kai moteriai galų gale prireikė aiškumo. Ir sulaukusi, kaip jai atrodė, tinkamos akimirkos ji paklausė  “Tai kaip gyvenam toliau? Arba tuokiamės, arba skiriamės“… Atsakymas buvo ne tas, kurio ji laukė, ir kuriam ji buvo pasiruošusi…

Jei kada sugalvosi švaistytis ultimatumais, būk pasiruošusi bet kuriam iš dviejų  pasirinkimų, kad ir kokie jie būtų. Abiems, ar girdi?

Tada mano draugė svajonėse matė save balta suknele. Ir daugiau nieko negalvojo. Ašarų buvo visus 500 km, paskui upeliai išseko. Gyvenimas tęsėsi. Ir vestuvinė suknelė buvo. Ir namą ji sau pati pasistatė. Ir viskas dabar gerai. Ir gerai, kad su kitu. Ir dar vienas namas jau tuoj kitoj vietoj stovės. Tiesiog gaila, kad tiek ašarų tada buvo išlieta be reikalo.

Reklama

2 mintys apie “Kasdieniai patarimai dukrai #88

  1. Na bet kaip žmonės sako, niekas nevyksta šiaip sau. Nereikia gailėti tų išlietų ašarų. Gal geriau kaip tik lai jos liejasi su visa ta širdgėla ir skausmu. Kuris buvo ir bus. Ir kurį turime išmokti priimti. Priglausti. Pripažinti. Nes nėr blogiau už užgniaužtą skausmą. Svarbiausia žinoti tai, kad gyvenimas tęsiasi. Ir po tamsos visada bus šviesa :)

    Patinka

  2. Viskas gyvenime vyksta taip, kaip turi vykti. Taip mes guodžiame save, nes jei galėtume prieš kiekvieną pasirinkimą pamatyt, ką jis mums atneš, būtų daug lengviau apsispręsti.
    O dėl ašarų – verkti sveika. Net medicinine prasme :)

    Patinka

O ką jūs galvojat?

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s