Kasdieniai patarimai dukrai #89

8704738941_248f89f134_z
Nuotrauka neturi nieko bendra nei su atsitikimu, nei su oru, nei su Lietuva.
Daugiau nei mėnesį, gal net net kokius du vis prisimindavau vieną žmogų iš romantiškos, bet labai senos praeities.  Jis buvo ne kartą paminėtas  besimezgančio verslo pokalbiuose ir jo ateities perspektyvose – o kas, jeigu su juo susitikčiau, gal pajudėtų tas ir tas reikalas… Tas žmogus buvo lengvai randamas šiais interneto laikais – paprastai,  kaip kelias link Makdonaldo, bet visai nenorėjau tokiu keliu eiti.  Ir šiandien mes su juo susiduriam tokioj vietoj, kur turim vieną iš  tūkstančių šansų susitikti be jokių mano pastangų, atpažįstam vienas kitą ir kas žino, gal kas nors pasistūmės…. Likimas padarė savo darbą, kai aš tik galvojau ir kalbėjau apie tai. Paprasta ir neįtikėtina man, tokiai racionaliai personai.
Kad ir kiek Ilzė apie tai pasakojo, kad ir kiek tuo norėjau tikėti, kol man tai neatsitiko, nemaniau, kad tai įmanoma.  Kai labai ilgai galvoji apie ką nors, ko tau norisi, arba reikia  – susitikti žmogų, rasti knygą ar darbą, galvojimu ir kalbėjimu visa tai pritrauki tarsi nematomu siūleliu prie savęs. Galvok gerai. Ir bus gerai.
P.S. jei vis dar netikit, kad taip būna, eikit, klausykit, ko Ilzė moko – pradėti klausyti savęs ir savo žodžiais sukurti gyvenimą, kurį norisi gyventi. Kas ta Ilzė? Facebookiniai žino, kiti gali skaityti čia  http://ilzes-dirbtuves.lt
Reklama

O ką jūs galvojat?

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s