Kasdieniai patarimai dukrai #121

Šiandien 123 metų diena, pirmas gegužės sekmadienis. Patarimas ne tuo numeriu, so what? Be to, turėtų būti dėkingumų, o ne patarimų diena.

Kalbu kaip mano mama, jau šį mėnesį pirmą kartą tapsianti promočiute. Kai susirenkam kokia šeimos proga,  jau keletą metų iš eilės nepamiršta pasakyt: “Jei būčiau žinojus, kad išaugs tokie geri vaikai, būčiau turėjus daugiau“.

O aš prisimenu, kaip Tu per ketvirtąjį  savo gimtadienį (nepamenu, jau užpūtus žvakes at dar prieš tai) viešai pareiškei “Mama, kaip gerai, kad tu mane pagimdei“.

Net nežinau, kas geriausia buvo toje frazėje, kur buvo loginis kirtis, bet tai vienas iš gražiausių frazių mūsų santykiuose. Kad ir kaip tavo pirmas vaikas keltų ultimatumus,  kad ir kaip slapta tyrinėjančiai žiūrėtų tau į pilvą, kad ir koks laimingas jaustųsi pats sau vienas, turėk daugiau vaikų, jei tai tavo sprendimas. Ne šantažo ar manipuliavimo įrankis:) Jei iš tikrųjų norėsi vaikų, jie užaugs geri. Jau žinai visas mano auklėjimo klaidas, galėsi jų nedaryt, o daryt savas:)

Reklama

3 mintys apie “Kasdieniai patarimai dukrai #121

O ką jūs galvojat?

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s