Kasdieniai patarimai dukrai #180

Visur tyko kiaulystės #vilnius ir #vilnieciai būkit budrūs! #streetart #lithuania #lietuva

Kartais nevilties akimirką atrodo, kad mums už mūsų pastangas kažkas iš aukštai atlygins. Jei daug ir sunkiai dirbsim, turėsim pinigų. Jei labai stengsimės, tikrai padarysim. Jei labai stengsimės surasti gerą darbą, tai jį surasim.  Viena išimtis, anot patyrusių daugiau,  – jei labai ieškosi gyvenimo vyro, tai tikrai nerasi. Visais kitais atvejais  pastangos tarsi turi duoti rezultatų, kurių tikiesi.

Bėda ta, kad dažniausiai visi sunkiai ir  per jėgą daromi darbai nesuteikia laukiamo rezultato ir atlikto darbo džiaugsmo.  Iškankintas straipsnis, bėgte lėkte per skausmus įvykdyti pažadai ar prievarta ” kasdien  dešimt mezginio eilučių” yra taip pat neskanu  kaip vaikystėje  5 priverstiniai knygos puslapiai kasdien.

Sėkmė  yra lengva ir lengvabūdiška.  Ji ateina strakaliodama ir nepastebimai, tarsi iš niekur. Ji tarsi šampano burbuliukai pačioje pirmojoje taurėje.  Iš šalies atrodo, kad žmonės, kuriuos aplankė sėkmė, nieko net nedarė, kad ji ateitų. Jie turbūt darė tai, kas jų nekankino. Ir nesikankino patys. Atrodė visai atsipūtę.

Kas gali paneigti, kad gyvenimas pats sureguliuoja viską? Jei kažkas veliasi, sunkiai sukasi, kankinančiai einasi, gal reikia visa tai mesti ir pradėti kažką kita? Svarbu rastai tai, ką daryti su džiaugsmu – įsidarbinus bibliotekoje dėlioti knygas ar gėlių parduotuvėje karpyt rožes triskart per dieną ir keist joms vandenį.

Darausi fatalistė? Ne, man tiesiog pabodo nerimaut dėl rytdienos. Kažkur skaičiau kiniečių patarlę, kurią laisvai interpetuoju ir verčiu:

Kas turi atsitikti, atsitiks net jei nedėsi jokių pastangų, o jei tai neturi atsitikti, neatsitiks nepaisant didžiausių pastangų. 

Cheer up!

Reklama

O ką jūs galvojat?

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s