Kasdieniai patarimai dukrai #196

Jau ateina laikas daryti visų metų apžvalgą, o gėdingai suprantu, kad dienos bėga greičiau už tavo sugebėjimą užrašyti, kas dedasi galvoje. Metų epic fail.

Gražus planas kasdien parašyti po vieną patarimą dukrai jau žlugo. 365 patarimai per metus nepasiruošus – iš oro – sunki užduotis. Nesu matyt tokia gerai organizuota, kad kasryt atsikelčiau 6, kol dar tamsu ir išpyškinčiau patarimą taip lengvai, kaip padarau kavą.

Labai daug, turbūt per daug galvoje sukasi. Kai matau savo auklėjimo klaidas, jaučiu, kaip keičiasi supratimas apie kai kuriuos dalykus, kaip keičiu save sąmoningai, kad man pačiai būtų geriau su savimi ir kitiems su manimi. O dar viską aprašyti keliais sakiniais, kad tau būtų lengviau,  nes moralų niekam nesinori skaityti…

 

Nerašydama nejaučiu jokios kaltės, tik prarasto malonumo ilgesį.

Dukryt, suprask vieną dalyką – svarbiausia gyvenime tai, kaip tu jautiesi/ką jauti ir tai, ką tu darai. Tai ką mes išreiškiame žodžiais – yra tik žodžiai. Nes kartais jų per daug, kartais – per mažai, kartais jie netobuli, netikslūs ir nelaiku.

Sau tu neturi sakyti nieko, nes žinai. O kitiems? Jei kažko tie kiti nėra pajutę ar išgyvenę, jie niekada  nesupras tavo žodžių reikšmės. Jei jautiesi gerai, jei jauti, kad viskas yra gerai, nesvarbu ką padarei, vadinasi ir yra gerai. Ir visai nesvarbu, ką kiti sako ar galvoja! “Parkių” sezonas baigėsi!

jeipadareikadirdidc5beiausic4850akvailystc4992c0aotavc499sneaplankc4970aneikaltc497s2cneigc497dosjau-default

 

Reklama

1 mintis apie “Kasdieniai patarimai dukrai #196

O ką jūs galvojat?

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s