Kasdieniai patarimai dukrai #206

rytas

Būti nepasiekiama – jau standartas, o nebe išimtis.  Oi, aišku, čia ne apie vyrus ir lovą.

Atsitinka, važiuoji iš darbo raudodama visu balsu, o mašinoje dar garsiau rėkia muzika, kad tik negirdėtum savęs. Na, būna skrebena katės nagai po dūšią. Be aiškios priežasties. Na, gal yra kokia priežastis, tik nežinai kaip ją pavadinti. Arba dar jos nežinai.

Ir tada klausi savo “optimizmo bombos“ patarimo: “ Alio, o  ką tu darai, kai tau “xxxx“ (nerašomas ir neverčiamas junginys)? Gal tau taip nebūna?“ Atsakymas paprastas: “Einu miegot“.

Taip tiesiog? Kaip taip? Tiesiog?

Juk esi tas vienintelis žmogus, kuriam gali prisiskambinti gilią naktį draugė ir nieko neaiškindama pasakyt “Atvažiuoju pas tave nakvot.“

Gali paskambinti artimas žmogus, nes jam reikia skubiai pasiskolinti tavo mašiną ir nusitrenkus 250 km išgelbėt draugą.

Arba kažkam reikia ilgo naktinio pokalbio, kuris banguoja  nuo temos prie temos, čiurlena, šniurkščioja, burbuliuoja, situacijos dėliojasi į lentynas, galvoje skaidrėja ir nuskaidrėja. Nors operatoriai profilaktiškai išjungia porą kartų, per tą laiką  išsivirsi  arbatos, suvalgysi naktipiečius ir vėl įsitaisysi lovoje. Pokalbis baigiasi  neslepiamais žiovuliais abiejuose ryšio galuose. Juokinga, aišku, kai lovoje telefonas praleidžia tiek laiko, kiek net nedrįstų svajoti kažkas kitas, bet … Visada maniau, kad būti pasiekiama reiškia, kad žinutė iš tėvų pasieks tave ir naktį, jei kas svarbaus atsitiktų, bet kaip rodo patirtis, net ir pritrenkiančios žinios vaikams ištransliuojamos saulei patekėjus. Bet juk gali atsitikti visokių dalykų…

Vakar eidama miegoti išjungiau telefoną. Intuityviai, nors to nedariau seniai. Be sąžinės graužaties. Rytas išaušo gražus, energingas ir ankstyvas.

Būti nepasiekiama yra saugu. Miegi savo miegą, nes to tu verta.  Čia tavo pasirinkimas – būti pasiekiama ar ne.  Savo išrinktųjų sąrašui ar visiems. Kartais arba visada. Kaip jauti tą vakarą. Pasikliauk intuicija. Jos negali nuvertinti, nes ji niekada neapgauna.

 

Reklama

O ką jūs galvojat?

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s