Kasdieniai patarimai dukrai #207

14045887779_4c80180566_h

Mes visi  skausmingai ar smagiai gyvenam savo gyvenimus, kokie jie bebūtų.  Kaip mokam, taip šokam. Elgiamės taip, kaip atrodo geriausia tą akimirką. Veriam savo poelgių karoliukus į savo gyvenimo vėrinį negalvodami, kas jau buvo ir kaip buvo. Džiaugiamės kažkuo  ir darom klaidas. Kartais situacijos kartojasi kaip filmas. Toks pats. Taip pat. Scenarijus panašus ar kiek kitoks.  Bet tu ta pati. Tokia pat tavo klaida, tokioj pačioj situacijoj elgiesi taip pat. Paskui taip pat gailiesi. Dar vienas labai panašus karoliukas į tą vėrinį. Spalvingas laikas – ryškūs karoliukai, paskui pilka ir juoda, paskui vėl kažkas ryškėja. Toks tas gyvenimo vėrinys. Ne viskuo iš to vėrinio didžiuojiesi. Kai kada norėtum jį perverti, išimt suskilusius karoliukus, kitaip sudėliot spalvas. Ir negali. Paslepi tą vėrinį kažkur giliai, kartais išimi, pavartai, prisimeni, įsiskaudini, pasidžiaugi. Ir vėl padedi toliau nuo akių. Kad galėtum džiaugtis šia diena.

Ne, nenoriu jo rodyti. Nerodau. Yra, kas supranta, kad yra paslapčių skrynelės, kuriose tavo prisiminimai, kurie tik tau svarbūs. Dideli ar maži, skausmingi ar džiugūs. Tie, kurie turi tokių skrynelių, kurias  paslapčiom svaigindamiesi prisiminimais patys peržiūri, gali suprasti. Arba ne. Kiti nuožmiai ieško ir suranda, nes tas vėrinys – tavo dalis, kurią irgi norisi pažinti. Atkakliai. Desperatiškai. Be jokio tikslo. Tik todėl, kad įrodytų, kad gali? Tik todėl, kad taip nori, nesvarbu kaip prašai to nedaryti?   Ir tame surastame vėrinyje  yra tiek visko, kas gali nepatikti kitam žmogui, kuris nėjo tavo keliu, tavo batais, per tavo balas, neklimpo ir nesitaškė purvais, nenusidaužė kelių, nepritrynė pūslių, neverkė taip, neliūdėjo kitaip, neplakė savęs ir nedarė daug dalykų, kuriuos tu darei. Tai, kas kitam atrodo visai nederančiu ar išsišokančiu iš dermės karoliuku – gyvenimo atšvaitas, o tas, kuris suskilęs -pats tikriausias radinys, kas kreivai sumazgyta – buvo suverta drebančiom rankom…

Jei tau brangi dabartis su kitu žmogumi, niekada nebandyk sužinoti visko apie jo praeitį. Visada rasi to, kas tau nepatiks.

Apie tą patį ar panašius dalykus kitaip:

Kasdieniai patarimai dukrai #85

Kasdieniai patarimai dukrai #188

Kasdieniai patarimai dukrai #163

 

Reklama

O ką jūs galvojat?

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s