Kasdieniai patarimai dukrai #223

Jei vyrui reikia televizoriaus, jis eina ir perka televizorių, jei reikia skalbiamosios mašinos – neperka šaldytuvo, tik todėl kad jis jam labai patiko ar nusišypsojo šalia buvusi pardavėja. Nors… yra taisyklių, yra išimčių.

Kaip tai moteriška – ateiti į parduotuvę klasikinės neutralios spalvos batelių, kurių trūksta iki visiškos laimės ir išeiti su geltona rankine bei rugiagėlių spalvos sijonu, kurie tos tikrosios laimingos pilnatvės neatneš, o tik dar labiau sujauks tavo spalvingą drabužių spintą.

Kaip tai moteriška –  priimti dėmesį iš tų, kurie tau šypsosi, kuriems tu patinki ir jie tau patinka, užuot iškart pasitikslinus, ar tai tie patys svajonių aukštakulniai, ar tai dar vienas mistinis sezono “must have”, kurio tau iš esmės nereikia?

Racionaliai galiu patart (o kiek man taip patarinėjo… o kaip neklausiau): jei nesugebėsi  atsispirti nusipirkti to, ko tau nereikia, net neužeik į parduotuvę. Jei tau nereikia tokių santykių, kuriuos siūlo tas, nuo kurio buvimo šalia pakerta kojas ir užima kvapą, neįsivelk. Grąžinti nereikalingą pirkinį ir sutvarkyti sujauktą spintą  yra gerokai lengviau nei paskui vėl tvarkingai susidėlioti sujauktą savo gyvenimą.

Bet jei jau “myžk ant kulnų” kaip reikėjo tų naujų spalvingų pirkinių, nusipirkai, tada džiaukis. Dėvėk juos, gražiai atrodyk, girkis, svaik, nes tu to norėjai. Jei padarei kaip nori – nebesigailėk. Ateis kitas sezonas, gal išbluks  spalvos, tada susitvarkysi. Bet užtat atsisukus atgal matysi kaip buvo gražu ir ryšku.

Žodžiu, daryk,  kaip nori – racionaliai ar spalvotai, aš tau negaliu patarti.

 

Reklama

O ką jūs galvojat?

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s