Kasdieniai patarimai dukrai #250

Pameni, neseniai su liūdesiu man vieną rytą sakei „Tu kartais atrodai geriau negu aš, o taip pagal idėją neturėtų būti…“

Net nežinau kaip patarti:) Būk, kokia esi: įdomi, originali, drąsi, visapusiška, nenustok augti kaip žmogus, būk tokia, kokia savim didžiuotumeisi. Žinok, kokia niekada nenori būti, nesvarbu kokie mados skersvėjai pūstų.  Tada tau dukra sakys tą patį.

Atrodo, kad stilių padėtų sukurti uždirbt pinigai, už kuriuos samdomi išmanieji mados žinovai ir stilistai, pasiruošę nosim visų butikų grindis išarti, kad sukurtų „įvaizdį“.  Jie ant žmogaus tarsi ant pakabos sukabina viską, kas madinga, tobula, prabangu. Tik jie nesukuria žmogaus. Pameni, kažkada kalbėjom apie moteris, kurioms  net ir pati pačiausia originali dizainerio rankinė neprideda nei stiliaus, nei grožio, o kita ir Gariūnuose nusiperka tai, kas suskamba. Nes stilius yra ne daiktai. Net ne jų subtilus derinimas. Stilius yra Tu pati, kurią atsispindi tavo apranga.

Taip, dabar gali sau leisti tiek, kiek gali.  Matau ir džiaugiuosi, kad ne tiek svarbu, ką Tu dėvi, svarbu KAIP Tu tai dėvi.

Tas KAIP ir yra TAVO stilius.

Reklama