Kasdieniai patarimai dukrai #263

– Yra kotletų ir bulvių košės, pavalgysi, – klasikinis pavyzdys. Pasirodo, jei TAI yra keptuvėje, kuri uždengta, arba šaldytuve ir dar ne toj lentynoj – vadinasi, nėra. Draugės mama visada priklijuodavo prie prie puodų ryškius lapelius savo vyrui ir sūnui, kai  dukra išsikraustė iš namų – iki tol nekildavo problemų.  Viena interjero dizainerė išsprendė problemą išdažiusi virtuvės spinteles mokyklinės lentos dažais ir ten rašydavo priminimus bei instrukcijas apie dienos meniu savo šeimos vyrams.

– Ar tu matai, kad tavo žmonai kažkas ne taip? – klausiu bičiulio, kurio antroji pusė jau kuris laikas kamuojasi ikidepresinėj būsenoj.

– Tai kad viskas taip pat, niekas nepasikeitė, – sako man jis, kai toji antroji pusė iš paskutiniųjų  sukandusi dantis bando atlikti žmonos, mamos ir visas kitas pareigas. Kai namai sutvarkyti, valgyti padaryta, marškiniai išlyginti, vadinasi viskas kaip ir tvarkoje. O užuominų žodžiais apie liūdesį, nerimą, melancholiškų žvilgsnių į tolumą, nemigo naktų nesimato. Kupeta neplautų indų, netvarkyti namai, tušti puodai pasakytų daugiau. Jis išgirs tada, kai pamatys.

– Aš seniai nebesistebiu, kad maniškio selektyvinė klausa. O jei dar pareinu namo, o jis su ausinėm klauso Bacho, tai nei girdi, nei mato. Bet dabar žinau kaip jo paprašyt išnešt šiukšles – užritinu maišą ant lauko durų, nepaims – neišeis lauk!
Dabar galvoju, gal užsirišt ant rankos raudoną virvutę tą savaitę, kai man PMS? Matys, nereiks nei sakyt, kodėl pasiutimas užėjo!

Reklama