Kasdieniai patarimai dukrai #282

„Neišsišok“ – tokį patarimą aš girdėjau per dažnai savo jaunais laikais. Na, dar kitaip: „Pritapk, nebūk kitokia, susiliek su minia, išsišokėlių niekas nemėgsta“.

Sakau tau – laikykis priimtų taisyklių ir normų, kurių privalu laikytis (rašytų ir nerašytų), bet ten, kur esi laisva rinktis – nepritapk. Nesutapk. Nesusiliek.

Ar žalias paltas, kai visiems praktiškiau juodas ar pilkas,  ar  plaukų spalva, ar filmų pasirinkimas, ar skaitomos knygos, ar pomėgiai ir laisvalaikio formos. Nepritapk. Minia, kad ir kokia graži atrodo iš aukštai, yra minia. Neslėpk to, kuo nepritampi ir kuo išsiskiri.

Jis gavo darbą geriausiame miesto bare, nes būsimas bosas pamatė jo išskirtinę tatuituotę ant rankos ir šnektelėjo apie tai. Keisti eksperimentai su maistu susiklojo į kelias knygas ir sėkmingą tinklaraštį. Ryža vadinta paauglė ilgai dažė savo ryškius plaukus, kol nuprendė juos paryškinti užuot slėpus – per daug pastangų jai kainavo būti tokia, kaip kiti.

Būdama lietuve netapsi švede, kad ir kiek laiko ten gyventum, net nesistenk. Tas laikas ir jėgos tebūnie panaudotos kitur. Būti kitokia –privalumas, ne trūkumas, pasako tau gyvenimas tada,  kai to visai nesitiki.

Reklama

O ką jūs galvojat?

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s